Przeszli szlakami Beskidu Małego
W niedzielny poranek 4 października grupa kilkunastu zapaleńców chodzenia z kijami wybrała się na 43. Rajd Nordic Walking, organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku. Tym razem kierunkiem wyjazdu były szlaki Beskidu Małego. Dopisała nie tylko pogoda, ale także dobry nastrój uczestników.





Zachęcamy do zapoznania się z październikowym programem Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku. Propozycje ośrodka dostępne są po kliknięciu w 
