Zainaugurowali zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku
20 października zainaugurowano pierwszy rok zajęć na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Chełmku. Była to ważna chwila dla 26 słuchaczek, które otrzymały specjalnie przygotowane legitymacje studenckie. Zebrani uczestnicy oraz goście mieli także okazję wysłuchać wykładu „Etos życia a wychowanie do małżeństwa jako zadanie całożyciowe”, który wygłosił prof. dr hab. Grzegorz Grzybek, dyrektor Instytutu Pedagogiki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Oświęcimiu.





