Rafał Kuchta wicemistrzem Polski w Nordic Walking

W sobotę blisko 600 zawodników z całej Polski uczestniczyło w Mistrzostwach Polski Nordic Walking w Osielsku niedaleko Bydgoszczy. Uczestnicy musieli zmierzyć się nie tylko z trasą, ale także z wysoką temperaturą, sięgającą blisko 39 stopni Celsjusza. Na dystansie 5 kilometrów w kategorii M45-49 znakomity drugi wynik uzyskał Rafał Kuchta z Chełmka, zostając tym samym wicemistrzem Polski. Panu Rafałowi serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej miejscowości w trakcie wielu zawodów!






