Szczypiorniści z Chełmka jadą na zawody rejonowe
16 marca w trakcie powiatowych zawodów w piłce ręcznej chłopców zawodnicy z Samorządowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku nie mieli sobie równych. Drużyna zwyciężyła cały turniej, pokonując w drodze do finału swoich rówieśników z Polanki, Osieka i Kęt. W ostatnim spotkaniu w dobrym stylu pokonali Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu, zapewniając sobie tym samym awans do zawodów rejonowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.




Patrycja Darecka, uczennica I klasy gimnazjum Samorządowego Zespołu Szkół w Bobrku, przy współpracy ze szkolnym kołem PCK przygotowała akcję prozdrowotną „Ruch to zdrowie”. Zajęcia poświęcono tematyce sportu jako ważnego elementu życia dzieci i młodzieży. Głównym celem było zachęcenie młodych ludzi do uprawiania różnych dyscyplin sportu i propagowanie zdrowego stylu życia.
