Uczniowie wykazali się znajomością bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Końcem marca w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. T. Kościuszki w Podolszu zorganizowano międzyszkolny etap Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego dla gimnazjalistów. W zawodach rywalizowało osiem drużyn, w tym także ekipa z Samorządowego Zespołu Szkół nr 1 w Chełmku w składzie: Konrad Wilczak, Konrad Piwowarczyk i Kamil Sitek. Gimnazjaliści z „jedynki” zajęli III miejsce i zapewnili sobie udział w kolejnym etapie turnieju, czyli etapie powiatowym.






