Kolejny rok realizacji Oświęcimskiego Strategicznego Programu Rządowego – etapu VI w gminie Chełmek


W dniu 30.05.2022 r. Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus wraz ze Skarbnikiem Miejskim Panią Zofią Kaletą podpisali z Wojewodą Małopolskim Panem Łukaszem Kmitą umowę na dofinansowanie realizacji dwóch zadań ze środków programu wieloletniego pod nazwą Oświęcimski Strategiczny Program Rządowy – etap VI 2021-2025.

