05 Cze2015

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu informuje, iż pozyskał dodatkowe środki z Unii Europejskiej na przeciwdziałanie bezrobociu w powiecie oświęcimskim w roku 2015. Projekt pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie oświęcimskim (I)" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Program pozwoli objąć wsparciem 681 osób bezrobotnych z terenu naszego powiatu. Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat pozostających bez pracy, zarejestrowanych w PUP w Oświęcimiu jako bezrobotne (należące do I lub II profilu pomocy), które nie uczestniczyły w kształceniu, szkoleniu – w okresie ostatnich 4 tygodni ze środków publicznych (tzw. młodzież NEET).
Czytaj dalej