Ponad 100 osób pokonało Gminny Rajd Ekologiczny

W sobotę 13 czerwca 100 uczniów Samorządowego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Chełmku wraz z dziesięcioma opiekunami pokonało dystans Gminnego Rajdu Ekologicznego. 24 kilometrowa trasa wiodła od Orlika do stawów w Byczynie i z powrotem. W trakcie rajdu na uczestników czekały gry i konkursy z nagrodami. /Fot. SZS-P nr 2 w Chełmku/






