Piknik literacki z książkami naszych marzeń
Uczniowie Samorządowego Zespołu Szkół w Gorzowie wzięli udział w literackim pikniku, zorganizowanym przez Biblioteki Szkolną i Publiczną w ramach projektu "Książki Naszych Marzeń". Na łonie natury młodzież odczytywała ulubione fragmenty nowo zakupionych książek. Miłym przerywnikiem w trakcie lektury było zdrowe jedzonko. /Biblioteka Szkolna i Publiczna w Gorzowie/


W najbliższy piątek 27 maja Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku, Klub Miłośników Ziemi Chełmeckiej oraz Stowarzyszenie „Kajak na Skawie” zapraszają wszystkich na spływ monitorujący Przemszą i Wisłą. Zbiórkę zaplanowano na godzinę 10 nad brzegiem w okolicy kładki przy ul. Chrobrego. Spływ realizowany jest w ramach projektu „Ujście Przemszy – szklak dawnych galarów”. Wszystkich uczestników obowiązuje kodeks kajakarza. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 601 661 771 oraz mailowo