Ruszyła druga kadencja Młodzieżowej Rady Miejskiej
Są młodzi, chętni do działania i realizowania swoich pomysłów. Wczesnym wtorkowym popołudniem 27 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego 16 radnych-elektów Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chełmku złożyło ślubowanie, inaugurując tym samym drugą kadencję. W tym ważnym dniu towarzyszyli im między innymi rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Miejskiej w Chełmku. Zanim to jednak nastąpiło odebrali z rąk Burmistrza Andrzeja Saternusa zaświadczenia o wyborze na radnego drugiej kadencji. Zapadły również pierwsze decyzje. Młodzi radni wybrali ze swojego grona prezydium, w którego skład weszły: Agnieszka Cebula – przewodnicząca MRM, Karolina Paździora – zastępca przewodniczącej oraz Justyna Gut – sekretarz.


