Pięciu zwycięzców w hokejowym meczu

Wynikiem 5:6 zakończył się 5. Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy „Piąty dla Pięciu”, pomiędzy drużynami Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy i Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich. Jednak nie ten wynik jest najważniejszy. Największą wygrana obu drużyn jest kwota uzyskana dzięki tym wszystkim ludziom dobrej woli, którzy w sobotę w Oświęcimiu otworzyli swoje serca i portfele, a było to około 1500 osób, które sobotnie popołudnie postanowiły spędzić w hali lodowej w Oświęcimiu. Organizatorzy, czyli Fundacja małej Orkiestry Wielkiej Pomocy zapewnili im zarówno sportowe emocje, jak i doskonałą rozgrywkę i możliwość spotkania się gości meczu ze swoimi idolami. Podczas jubileuszowej imprezy charytatywnej, na rzecz chorych i wymagających pomocy Nikolki, Łukasza, Miłosza, Kordiana i Wiktora, fundacja uzyskała 62.850 złotych, a więc każde dziecko przypada kwota 12.570 złotych. Jest to ostateczny finansowy wynik piątego meczu charytatywnego. Warto dodać, że wydarznie odbywało się pod patronatem burmistrza Chełmka oraz przy finansowym wsparciu gminy Chełmek. /Zdjęcie: Jacek Balon/


Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam serdeczne życzenia niezliczonych nakładów sił, potrzebnych do pokonywania wszelkich trudności, które każdego dnia pojawiają się w Państwa bardzo ważnej, choć także bardzo wymagającej pracy. Niech nigdy nie zabraknie Państwu wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka, chęci ciągłego rozwoju oraz sukcesów zawodowych i osobistych. Dziękując za Państwa poświęcenie w rozwiązywaniu wszelkich problemów, które pojawiają się w naszej gminie życzę również, aby każdego dnia spotykali się Państwo tylko z sympatią innych osób.



