Podsumowanie dożynek w Gorzowie
Tegoroczne "Dożynki" w Gorzowie rozpoczęły się w kościele pw. Św. Królowej Jadwigi. Mszę Świętą dziękczynną za uzyskane plony odprawili ks. proboszcz Stanisław Rapacz i ks. Wiesław Waliczek. Wieniec w kształcie monstrancji wykonały Panie z Zespołu Śpiewaczego Malwa.




