Komisariat Policji w Chełmku zaprasza na debatę - poprawiona data spotkania!


Szanowni Państwo,
Komisariat Policji w Chełmku zaprasza na debatę ewaluacyjną dotyczącą zgłoszonych problemów mieszkańców gminy, a mianowicie:
- przekraczanie dopuszczalnej prędkości przez kierujących na terenie sołectwa Bobrek,
- postawienie lamp oświetleniowych na ul. Nadwiślańskiej w Bobrku,
- przebudowa przejścia dla pieszych w rejonie skrzyżowania ul. Sląskiej z ul. Chrobrego w Chełmku,
- wymiana lamp oświetleniowych na terenie Miasta i Gminy Chełmek.
Debata odbędzie się w dniu 23 maja 2019 (czwartek) roku o godzinie 15:30 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku - Plac Kilińskiego 3
| kom. Bartłomiej Kleszcz /-/ Komendant Komisariatu Policji w Chełmku |




Zarząd Powiatu w Oświęcimiu zaprasza na II Szczyt Antysmogowy Powiatu Oświęcimskiego pt. „Realizacja Programu Ochrony Powietrza Małopolski w Powiecie Oświęcimskim”. który odbędzie się 15 maja 2019 r. o godz. 16.00. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Oświęcimiu, ul. Nojego 2B. Szczyt ma charakter otwarty, z zaproszenia mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy naszego regionu zainteresowani problematyką smogu.
