Życzenia Burmistrza Chełmka z okazji Dnia Strażaka

W dniu Świętego Floriana, patrona strażaków składam wszystkim Druhnom i Druhom służącym w szeregach Państwowej Straży Pożarnej i w jednostkach Ochotniczej Straży Pożarnej serdeczne życzenia i podziękowania za nieustanną gotowość do niesienia pomocy mającej na celu ochronę tego to co jest najważniejsze – życia, zdrowia i mienia Mieszkańców Naszej Gminy.
Życzę bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji oraz nieustającej opieki Świętego Floriana nad Wami i Waszymi Rodzinami. Niech służba na rzecz drugiego człowieka będzie powodem do dumy, źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.
Szczególne podziękowania kieruję do Waszych Rodzin za wsparcie, wyrozumiałość i pomoc jakie okazują każdego dnia.
Z wyrazami szacunku i uznania
Andrzej Saternus
Burmistrz Chełmka
