„Choinka nadziei” także w SZS w Gorzowie

2017.12.18.choinka

- Była to już nasza druga wizyta w Domu Dziecka. W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy jasełka i wraz ze scholą z gorzowskiej parafii pod kierunkiem Martyny Symuli śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wcześniej dwukrotnie gościliśmy w Domu Pomocy Społecznej w Bobrku, gdzie równie serdecznie i ciepło zostaliśmy przyjęci przez jego mieszkańców i pracowników. Udział w tej akcji przyniósł nam bardzo wiele satysfakcji, uwrażliwił na potrzeby chorych i samotnych. W przygotowaniach przedstawień pomagali nam: ks. Stanisław Rapacz, panie Wioletta Glandys, Beata Babiuch, Katarzyna Wojtyczko, a opiekę nad grupą i organizacją całości sprawuje pani Agata Dulęba – tłumaczą przedstawiciele SZS w Gorzowie.

Dzisiaj jest: 20 Styczeń 2018    |    Imieniny obchodzą: Fabian, Sebastian