Snowboardowe sukcesy uczniów z SZS-P nr 2

2018.01.19.ski
W pierwszej połowie nowego roku w Ośrodku Narciarskim Zwardoń SKI w Zwardoniu odbyły się Mistrzostwa Gminy Oświęcim, II runda Ligi w Narciarstwie Alpejskim w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiady w snowboardzie. Mistrzostwa zorganizował OświęcimSKI UKS przy współpracy z Miastem Oświęcim. Do zawodów przystąpiło łącznie około 160 uczestników. Miłośnicy sportów zimowych podzieleni byli na kategorie wiekowe oraz ze względu na dyscyplinę i płeć. Dwoje uczniów ze szkoły podstawowej wzięło udział w konkurencji snowboard. Zaliczyli oni świetny występ i godnie reprezentowali Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku. Wśród dziewcząt klas młodszych najlepsza była uczennica SZS-P nr 2 - Kornelia Klimas z kl. IVb. Kornelka zdobyła złoty medal. Jakub Buda z kl. VIIa zajął 5. miejsce w swojej grupie wiekowej. Oboje zakwalifikowali się do szczebla wojewódzkiego zawodów snowboardowych. Serdecznie gratulujemy uczniom oraz ich rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

2018.01.19.ski 1

2018.01.19.ski 2