Strajk w szkołach Gminy Chełmek

Informuję, że wszystkie szkoły i przedszkola na terenie Gminy Chełmek z dniem dzisiejszym, tj. 08.04.2019 r., przystąpiły do strajku. W związku z powyższym możliwość zapewnienia opieki w placówkach jest bardzo ograniczona. Jednocześnie wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, informuję, że Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku, organizuje począwszy od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r., w godz. od 8:00 do 14:00 w bibliotekach, Centrum Sportowym, siedzibie MOKSiR oraz Domu Ludowym w Gorzowie zajęcia artystyczne, sportowe i rekreacyjne dla dzieci i młodzieży szkolnej. W Domu Ludowym w Bobrku oraz Domu Ludowym w Chełmku zajęcia ruszają od 10 kwietnia (środa) 2019 r. Program realizowany będzie przez fachową kadrę instruktorską ośrodka. Szczegółowych informacji udziela MOKSIR w Chełmku, pod nr 601661771.
Został powołany Sztab Kryzysowy, który na bieżąco monitoruje sytuację i podejmuje niezbędne decyzje i działania łagodzące skutki strajku w przedszkolach i szkołach, dla których organem prowadzącym jest Gmina Chełmek.

Burmistrz Chełmka
/-/ Andrzej Saternus

Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2019    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław