„Dobre, bo nasze – tworzenie i promocja szlaku lokalnych produktów Doliny Soły”

20190123.spotkanie.LGD

Zapraszamy serdecznie mieszkańców obszaru LGD Dolina Soły na spotkanie informacyjne w ramach projektu „Dobre, bo nasze - tworzenie i promocja szlaku lokalnych produktów Doliny Soły”, które odbędzie się 30 stycznia 2019 roku o godz. 10.00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy Brzeszcze. Poświęcone będzie ono analizie zasobów lokalnych i identyfikacji produktów lokalnych, które docelowo mają tworzyć szlak produktów lokalnych obszaru LGD Dolina Soły.

Jeżeli jesteś rękodzielnikiem, osobą zainteresowaną zagadnieniami produktu lokalnego, osobą wytwarzająca produkt lokalny, czy też aktywnym mieszkańcem obszaru chcącym kreować lokalną rzeczywistość - to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli jednak nie możesz pojawić się na spotkaniu – a masz pomysł na to, jakie produkty, usługi, miejsca czy też osoby powinny koniecznie znaleźć się na tworzonym szlaku produktów lokalnych – zachęcamy gorąco do wypełnienia poniższej ankiety i przesłania jej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat informacyjny

Dzisiaj jest: 18 Luty 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Maksym, Bernadeta