Burmistrz Chełmka przyznał stypendia artystyczne na 2019 rok

2016.11.25.stypendia
Na podstawie Uchwały nr XXXV/311/2014 Rady Miejskiej w Chełmku z dnia 16 stycznia 2014 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania oraz wysokości stypendiów w dziedzinie twórczości artystycznej, uczniom uzdolnionym artystycznie z Gminy Chełmek Burmistrz Chełmka przyznał stypendia artystyczne.
Stypendium artystyczne na 2019 rok otrzymali: Przemysław Klimek, Karolina Bębenkowska, Arkadiusz Kciuk, Anna Księżarczyk, Alicja Mądrala, Gabriela Roślik, Nikola Nadolska, Nikola Janiczek, Michał Rybak, Mateusz Rybak, Julia Postupalska.
Uroczyste wręczenie stypendiów odbędzie się w dniu 18 stycznia 2019 r. o godz. 15.00 w sali kinowej MOKSiR w Chełmku.
Wszystkie stypendia zostaną wypłacone w czterech ratach – na koniec każdego kwartału. Zapraszamy Rodziców Stypendystów, w celu podpisania umów stypendialnych.
Wszystkim nagrodzonym stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Referat Oświaty

Zarządzenie Burmistrza Chełmka w sprawie przyznania stypendiów artystycznych uczniom Gminy Chełmek.

Dzisiaj jest: 25 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz