Podziękowania Burmistrza Chełmka

Szanowni Mieszkańcy,

Bardzo serdecznie dziękuję za udzielone mi zaufanie i poparcie mojej kandydatury w wyborach na Burmistrza Chełmka. Ponowny wybór na to stanowisko jest dla mnie nie tylko dużym zaszczytem i powodem do dumy, ale przede wszystkim zachętą do dalszej wytrwałej pracy dla dobra nas wszystkich – mieszkańców „Naszej Małej Ojczyzny”. Cieszę się, że będę mógł przez najbliższe pięć lat w dalszym ciągu realizować program przemiany naszej gminy, który wspólnie rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu. Dołożę wszelkich starań, aby zadania, które przedstawiłem Państwu w czasie kampanii wyborczej, zostały zrealizowane. Każdego dnia jestem także otwarty na Państwa propozycje, pomysły i wnioski. Wierzę, że dzięki naszej wspólnej pracy i zaangażowaniu w Chełmku, Gorzowie i Bobrku będzie się żyło jeszcze bardziej komfortowo, bezpiecznie i spokojnie.

W tym miejscu dziękuję wszystkim kandydatom do Rady Miejskiej w Chełmku i składam serdeczne gratulacje nowo wybranym Radnym, jednocześnie życząc im powodzenia w wypełnianiu tak odpowiedzialnych obowiązków. Dziękuję także komitetom wyborczym oraz osobom, które rzetelnie pracowały w Miejskiej Komisji Wyborczej i Obwodowych Komisjach Wyborczych.

Dziękuję wszystkim, którzy w minioną niedzielę 21 października wzięli udział w wyborach samorządowych. Życzę nam wszystkim, aby Gmina Chełmek w dalszym ciągu rozwijała się tak dobrze, jak miało to miejsce do tej pory.

Andrzej Saternus
Burmistrz Chełmka

Dzisiaj jest: 15 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold