Życzenia Burmistrza Chełmka na nowy rok szkolny

2018.09.03. rok szkolny
Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice,

1 września tradycyjnie rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Przed nimi rok pełen poznawania świata, rozwijania swoich pasji i zainteresowań, zdobywania nowych, miejmy nadzieję trwałych przyjaźni. To także czas, w którym powoli kształtuje się późniejsze dorosłe życie. To bowiem, co w tym ważnym okresie życia uda się zdobyć, będzie wartością nieprzemijającą, która może otworzyć wiele interesujących dróg.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby rok szkolny 2018/2019 okazał się dla Was wyjątkowo szczęśliwy i owocny w zdobywaniu wiedzy, która jest kluczem mądrości. Pamiętajcie, że nauka jest cennym darem, a nie - jak się wielokrotnie słyszy wśród Waszych rówieśników - smutnym obowiązkiem. W tym czasie nie zapomnijcie także o rzeczy bardzo ważnej, którą jest budowanie bliskich relacji z innymi osobami. W każdym czasie przyjaźń jest bowiem rzeczą nie do przecenienia.

Drodzy Rodzice, życzę Wam dużo radości z Waszych pociech, które wkroczyły na drogę poznawania świata i szukania swojego miejsca w społeczeństwie. Niech Wasz trud wychowania i późniejsze sukcesy dziecka będą największą nagrodą, którą każdy rodzic może otrzymać.

Drodzy Nauczyciele, w tym rozpoczynającym się kolejnym roku ciężkiej pracy życzę Wam, aby przekazywanie wiedzy młodszemu pokoleniu nigdy nie było monotonią życia, a pasją, która pomimo upływu lat nie będzie słabnąć. Oby rok szkolny 2018/2019 przyniósł Wam wiele sukcesów oraz zrealizowanych ciekawych pomysłów.

Życzę wszystkim razem i każdemu z osobna udanego roku szkolnego.
Burmistrz Chełmka
Andrzej Saternus

Dzisiaj jest: 18 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman