Najmłodsi spędzają czas na półkoloniach

2018.07.06. polkolonie 1
Wakacje trwają w najlepsze, jednak najmłodsi nie mają powodów do nudy. W naszej gminie trwa bowiem I turnus półkolonii, zorganizowanej prze Świetlicę Środowiskową w Chełmku przy wsparciu finansowym gminy Chełmek. Zajęcia wkroczyły właśnie w półmetek. Do tej pory 92. uczestników w 7 grupach czynnie spędza każdy wakacyjny dzień. Turnus zapoczątkowała ekologiczna wersja smoka wawelskiego w wykonaniu aktorów ze Studia Teatralnego „Sztuka” . Przedstawienie było inspiracją dla wszystkich grup do wykonania „Smoga Wawelskiego”, a tym samym do utrwalenia zasad przeciwdziałania zanieczyszczaniu środowiska. Dzieci uczestniczyły również w wyjazdowych warsztatach na Zamku w Lipowcu oraz poznały tajniki gry w kręgle. Najważniejsze jednak, że większość swojego czasu spędzają na zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Następny tydzień przyniesie również dużo ciekawych, wyjazdowych atrakcji.

2018.07.06. polkolonie 2

2018.07.06. polkolonie 3

Dzisiaj jest: 17 Listopad 2018    |    Imieniny obchodzą: Waleria, Salomea, Grzegorz