Udanych wakacji!

2018.06.21

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie
Szkół w Gminie Chełmek,

Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Przed Wami wymarzone i upragnione wakacje, które są nagrodą za dziesięć miesięcy wytężonej pracy.
Wszystkim Uczniom dziękuję za całoroczny trud zdobywania i poszerzania wiedzy, ciekawość świata, chęć rozwijania zainteresowań i pasji. Czekają na Was wędrówki górskimi szlakami, kąpiele w morzu, spacery po lesie – przeżycia, które będą pięknymi wspomnieniami młodości. Życzę Wam, by wakacje były bezpieczne, pełne miłych wrażeń, spotkań w gronie najbliższych i przyjaciół. Odpoczywajcie od trudów nauki, nabierzcie sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym. Niech każda wakacyjna przygoda kończy się bezpiecznym powrotem do domu.
Nauczycielom, Dyrektorom, Rodzicom oraz osobom wspierającym działalność szkół dziękuję za gotowość współpracy oraz zaangażowanie w trudne, ale piękne dzieło wychowania i wykształcenia młodego pokolenia.
Życzę spokojnego, dobrego wypoczynku.

Burmistrz Chełmka
Andrzej Saternus

Dzisiaj jest: 19 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Wincenty, Włodzisław