Zgłoś projekt do 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

2018.05.10. bo
Masz ciekawy pomysł na co wydać publiczne pieniądze, by dobrze służyły mieszkańcom regionu? Nie czekaj i już dziś zgłoś swój projekt w 3. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! To łatwiejsze niż myślisz, liczy się przede wszystkim kreatywność i odrobina chęci. Jeśli Twój projekt wygra głosowanie to Urząd Marszałkowski zrealizuje to zadanie lub powierzy jego wykonanie organizacji pozarządowej. Zgłoszenia można składać do 6 czerwca.

Każdy Małopolanin, który ukończył 16 rok życia w ramach swojego miejsca zamieszkania może zgłosić dwa typy zadań – małe lub duże.

Zadanie małe to takie, które dotyczy danego powiatu lub miasta Kraków, a jego wartość mieści się w granicach od 50 tys. zł do 100 tys. zł. Aby zgłosić zadanie małe wystarczy zebrać 30 podpisów poparcia .

Zadanie duże to takie, które dotyczy co najmniej 2 powiatów położonych w danym subregionie lub Krakowie, a jego wartość mieści się w granicach od 100 tys. zł do 400 tys. zł Dla zgłoszenia zadania potrzeba podpisu 60-ciu osób.

Swoje zadanie można przygotować przez internet gdzie dostępny jest formularz, który pomoże uniknąć błędów formalnych. Wystarczy kliknąć -> LINK aby przejść do formularza.

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego: www.bo.malopolska.pl

Dzisiaj jest: 21 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria