„W przestworzach” - wystawa połączona ze spotkaniem autorskim

2018.03.05. spotkanie 1
Dlaczego samoloty latają? Skąd pilot wie, jak ma lecieć? Ile osób pomieści największy samolot pasażerski świata? Czy latanie w ogóle jest bezpieczne? Kim jest spotter i dlaczego fotografowanie samolotów jest tak fascynujące? To tylko kilka z licznych pytań, na które postara się odpowiedzieć Kamil Szyjka – spotter, pasjonat lotnictwa. Spotkanie „W przestworzach” rozpocznie się w najbliższą środę 7 marca o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej w Chełmku przy ul. Topolowej 8. Połączone będzie z wernisażem wystawy zdjęć samolotów, zrobionych przez Kamila Szyjkę. Wstęp wolny, serdecznie zapraszamy.

Kamil Szyjka – podróżnik, miłośnik fotografii, lotnictwa, mediów oraz “pomykania” na rowerze gdzie tylko się da. Jak sam przyznaje największą jego pasją jest drugi człowiek. Zdobywca wielu nagród w konkursach fotograficznych. Obecnie przeplata pracę z licznymi podróżami. Wspólnie z narzeczoną Magdą organizują warsztaty podróżnicze, w trakcie których przekonują, że nie potrzeba dużej ilości pieniędzy, aby odwiedzać dalekie zakątki świata – wystarczy trochę fantazji i otwarcia na drugiego człowieka. Przez przyjaciół tytułowany jako Don Camillo – za zamiłowanie do książek Guareschiego, wyznaje dewizę, której nauczył go Marek Kamiński: “Liczy się droga, nie cel”.

2018.03.05. spotkanie 2

2018.03.05. spotkanie 3

Dzisiaj jest: 26 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Justyna, Łucja, Cyprian