Wiktoria Rudnicka z Bobrka nagrodzona za recytację

2017.12.05.recytr
Końcem listopada w Ośrodku Kultury w Brzeszczach zorganizowano Powiatowy Konkurs Recytatorski „Muzyka Słów”. Jury w składzie: Mieczysław Niedźwiecki, Ewa Polak -Walesiak i Marcin Lieber po wysłuchaniu recytatorów przyznało w kategorii „gimnazjum” I miejsce reprezentantce Samorządowego Zespół Szkół w Bobrku – Wiktorii Rudnickiej. Serdecznie gratulujemy.

- Jury konkursu nie miało łatwego zadania, ponieważ repertuar konkurujących był różnorodny, wszyscy uczestnicy pokazali dar twórczej, nieskrępowanej ekspresji i okazali się miłośnikami słowa poetyckiego, zatem tym bardziej powinniśmy docenić sukces naszej przedstawicielki, która w ubiegłym roku uplasowała się na III miejscu. Wiktorii gratulujemy i życzymy powodzenia oraz kolejnych sukcesów – tłumaczą przedstawiciele SZS w Bobrku.

Imprezie przyświecały następujące cele: rozwijanie uzdolnień i zainteresowań, prezentacja osiągnięć i dorobku artystów amatorów, spotkanie ludzi wrażliwych na piękno słów, popularyzacja literatury polskiej i światowej oraz poszukiwanie literackich wzorców i wartości istotnych w duchowym życiu. Konkurs został przeprowadzony w kategoriach: gimnazja, szkoły średnie, dorośli.

42 8110 1023 2006 0300

Dzisiaj jest: 14 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Alfred, Izydor