Burmistrz wraz z Radnymi podziękowali Halinie Zelech, odchodzącej na emeryturę

2017.11.07.zelech 1
Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Chełmku była okazją do podziękowania Pani Halinie Zelech za wieloletnią pracę na rzecz mieszkańców Chełmka. Na przełomie października i listopada Pani Halina Zelech, która przez wiele lat kierowała Środowiskowym Domem Samopomocy – Pobyt Dzienny A w Chełmku, odeszła na emeryturę. Nie zabrakło kwiatów, pamiątkowych niespodzianek, życzeń oraz listów gratulacyjnych. Korzystając z okazji Pani Halina podziękowała za bardzo dobrą współpracę i okazywaną sympatię. Na zakończenie zebrani nagrodzili odchodzącą kierownik ŚDS gromkimi brawami.

Słowa podziękowania w specjalnym liście gratulacyjnym skierował także Burmistrz Chełmka Andrzej Saternus, który napisał między innymi: „W czasie minionych lat dała się Pani poznać jako osoba wyjątkowo sumienna, pomysłowa, zaangażowana w wykonywane zadania oraz w pełni oddana wyznaczonemu przez siebie celowi. Cieszę się, że Środowiskowy Dom Samopomocy – Pobyt Dzienny A w Chełmku był kierowany przez tak profesjonalną i zaangażowaną w swoje obowiązki osobę. Dlatego z tym większym smutkiem przyjęliśmy informację, że kończy się ten ważny i piękny okres w Pani karierze zawodowej. Życzę Pani wiele szczęścia w życiu osobistym oraz życzliwości ludzi, z którymi przyjdzie Pani się spotykać. Mam także nadzieję, że życie dostarczy jeszcze wielu wspaniałych sytuacji, które będą impulsem do dalszego działania”.

Środowiskowy Dom Samopomocy istnieje od 1999 roku. Pomaga osobom, dotkniętym problemami ze zdrowiem psychicznym. Obowiązki odchodzącej Pani Haliny Zelech przejmie Pani Jolanta Radecka, dyrektor MOPS w Chełmku, która od tego czasu będzie łączyć obie funkcje.

2017.11.07.zelech

42 8110 1023 2006 0300